אנטי וירוס

למה המחשב שלנו צריך אנטי וירוס?

שימוש במחשב היום הוא יומיומי והוא משרת אותנו למנעד צרכים, עבור מטרות אישיות וגם במסגרת העבודה או הלימודים שלנו. המחשב נמצא כל הזמן תחת מתקפה של וירוסים אולם כל עוד הוא מכיל בתוכו אנטי וירוס איכותי, הוא למעשה מצליח למגר כל רעה שמכוונת אליו. כל וירוס שמנסה לתקוף את המחשב שלנו הוא למעשה מנסה לפגוע בנו ולשאוב ידע אישי ורגיש מהמחשב שלנו. אנטי וירוס למחשב הינו הדבר הראשון שחשוב להתקין במחשב לאחר ההפעלה הראשונית שלו או לאחר כל פרמוט שלו, מאחר שהסכנות עלולות להגיע מכל מיני כיוונים. יש אנשים שסבורים כי רק מי שעושה שימוש במחשב למטרות עסקיות, מומלץ שיהיה לו אנטי וירוס, אולם לא כך המציאות. כיום כשהמידע ברובו עבור ברשת כולנו נזדקק – מחשב שמיועד למשחקים או לגלישה באינטרנט ומחשב שאמור לשמש עבור מטרות עסקיות ולעבודה כולי.

אילו נזקים עלולים להתרחש בהיעדר תוכנת אבטחה?

אנטי וירוס למחשב בא לתת מענה על כל סוג של איום שיכול להתממש. לפני הכל הוא מגן מפני תוכנות שיכולות לגרום נזק למחשב, תוכנות שעשויות להתחיל לעבוד מיד כשלוחצים על קישור שהוא אינו מוכר שהגיע במייל או במסרון או בדרך אחרת. נזק למחשב יכול להיות החל מזה שהוא מאט את הקצב שלו ועד ליציאה שלו לגמרי משימוש. נזקים יכולים להיגרם גם על ידי ריגול, תוכנות שאמורות "לשאוב" מידע, כך שניתן בעזרתן להגיע לקובץ על המחשב, כאלו שמכילים כל פרט עסקי כמו מספרי כרטיס אשראי ועוד. ריגול עשוי גם לגרום למצלמה של המחשב לפעול בלא ידיעתכם ולצלם את כל מה שנמצא בסביבתו ובחלל האישי שלו. יש תוכנות שמסוגלות גם להרוס רכיב פיזי במחשב באמצעות העמסת יתר וחימום קיצוני שלהם.

אנטי וירוס – המאבטח האישי שלך

אנטי וירוס הינה תוכנה שיודעת לזהות וירוס שחודר למחשב בדרכים שונות והיא תדע גם להזהיר מפניהם ולנטרל את כל מי שעושה הן שימוש. כך לדוגמא מי שיש לו אנטי וירוס ונכנס לאתר מסוכן, יקבל מיד אזהרה אודות זה שנמצא אתר שהוא חשוד. אנטי וירוס גם מצליח לנטרל את רוב הווירוסים שכבר פלשו למחשב ולעצור אותם בטרם יעשו נזק גדול.
קראו גם על אבטחת מידע לעסקים.

עדכון האנטי וירוס – מרדף מתמיד

כל מפתח תוכנה לאנטי וירוס נמצא במרוץ מתמיד נגד הזמן. כל ניסיונות הפלישה והחדירה רק משתכללים ומצליחים להתגבר על מנעד תוכנות, אולם מאידך מפתחי התוכנות מפתחים את התוכנות כדי לספק פתרון לכל איום מהסוג הזה. זאת הסיבה שיש צורך בעדכון של תוכנת האנטי וירוס כדי שתהיה עמידה מול כל אותם איומים. קיבלתם הודעה על עדכון שאתם אמורים לעשות לאנטי וירוס שלכם? אל תמתינו דקה, תאפשרו לתוכנה לעשות את שלה ותעדכנו אותה כדי שתצליח להתגבר על כל איום חדש. בתקופה של היום אנטי וירוס למחשב הוא לא זכות יתר אלא חובה לכל אחד.
חברת START – שירותי מחשוב לעסקים תוכל לספק לכם שירותי התקנה וניהול של אנטי וירוס לעסקים וארגונים, ללא הגבלה ותוך ביצוע התאמה אישית של שירותי האנטי וירוס שיותאם לעסק שלכם.

מערכת אתר - בלוג משחקים
מערכת אתר - בלוג משחקים
אהבתם את המאמר? שתפו!
פייסבוק
ווטסאפ
טלגרם