משחקים חמודים

משחקים חמודים

יש היום אינסוף משחקים שמיועדים לילדים בכל הגילאים, משחקי קופסא, משחקי חשיבה, משחקי יצירה שבונים אותם יחד, פאזלים, לגו ועוד. כל משחק מספק הנאה ייחודית, מחדד כישורים שונים ומביא עמו ערך מוסף משלו. ישנם כמה משחקים ששייכים לקטגוריית המשחקים שמכונים "משחקים חמודים", כלומר הם לא משחקים שדורשים חשיבה אסטרטגית עמוקה או זמן רב כדי לחשוב על מהלכים חכמים, אולם הם כן משחקים שכיף לשחק אותם יחד ולהעביר איתם את זמן איכות. יש בהם אנימציה מגניבה, רכיבים סימפטיים, חוקים ומהלכים שגורמים לנו פשוט לחייך והם איך לומר – חמודיםםם! להלן כמה משחקים מהסוג הזה שתמיד כיף לשחק בנסיעה, בבית, בכיתה או בהפסקה.

משחקים חמודים לדוגמא

  • משחק מרוץ הגבינה משחק קלפים – באמצעות הגבינה מפתה החתול את העכבר לצאת מהמחבוא שלו. וכשהעכבר נמצא בחוץ – מתחיל המרוץ. השאלה הנשאלת היא: האם התעלול יצליח, או אולי העכבר ימצא את הדרך לחמוק מהחתול?
  • דאבל – משחק קלפים מהנה ומתוק במיוחד, שמכיל בתוכו חמישה משחקים שונים! דאבל מחדד ריכוז ומהירות הבחנה ואפשר לשחק אותו בכל גיל. מחלקים את כל הקלפים בין השחקנים ומניחים קלף גלוי אחד במרכז השולחן, בין כל האיורים שמופיעים על הקלף יש לכל שחק איור אחד זהה, אותו הוא צריך לזהות מהר ולהניח על הקלף ראשון וכן הלאה. מי שמסיים ראשון את הקלפים הוא המנצח!
  • זרוק ת'זבל משחק קלפים ירוק – במשחק זה יש להפריד את הזבל לכל פחי המחזור ולשחק בחכמה על מנת להיפטר מכל הקלפים שברשותכם וכך לנצח במשחק! אך חשוב להיזהר מכל חתולי הרחוב, מכל משאית מחזור יהיה חבר שישלח אתכם לזרוק את הזבל במקומו… משחק שחושף בפני כולנו את המהפכה הירוקה על לוח המשחקים ומהווה אינטראקציה כיפית לכל המשפחה.
  • פיל וחתול – מה אתם חושבים שקורה לחתול וכלב במפגש ברחוב? וחשבתם מה יכול לקרות לפיל ועכבר שייפגשו ביניהם? כל משתתף במשחק מקבל פיל וגם חתול שמתלווים אליו להרפתקה קסומה.
  • סלט יווני – מתכון קליל במשחק מהנה במיוחד! יחסים מ- 1 ועד 5 יוחבאו להם בחמידות בתוך רכיבי הסלט. כל אחד מהמשתתפים ינסה להיפטר מהקלפים שלו. כל אחד בתור שלו יניח קלף עם אחד ממרכיבי הסלט על הקלף הגבוה מרכיב אחד בקלף שהונח על השולחן.
  • ג'ונגל ספיד – משחק מהירות אבחנה וזריזות ידיים. יש "טוטם" מעץ וקלפים עם צורות וגוונים שונים. קלפי הפעולה ישנו את חוקי המשחק: ציור של חץ שיוצא – כולם יגלו קלף בו זמנית. החצים לכיוון הפנימי – הראשון שתופס את הטוטם יצליח להיפטר מהקלפים שלו ולשים אותם על השולחן. חץ צבעוני – עד כה התמקדנו בצורות שמצוירות על הקלף, עכשיו נתמקד בצבע הקלפים. המטרה: להפטר מהקלפים. משחק מהנה במיוחד שמחדד רפלקסים ויכולות תגובה מהירות!
  • סושי גו! – משחק טעים כל כך לרבות למי שאוהב סושי! במהלכו יש לבחור את כל מרכיבי המנה המתאימים ליצירת מנת הסושי הטובה ביותר , אולם, בו זמנית אתם תצטרכו במקביל להפריע ליריב שלכם בהרכבה של המנה שלו… משחק הבחנה ומהירות מענג שכדאי לשחק אותו עם מנת סושי בצד!

מחפשים משחק וירטואלי? קראו על מציאות מדומה.
לעוד טיפים בקרו בדף הבית שלנו.

מערכת אתר - בלוג משחקים
מערכת אתר - בלוג משחקים
אהבתם את המאמר? שתפו!
פייסבוק
ווטסאפ
טלגרם