לימוד אנגלית

ילדים לומדים אנגלית דרך חוויות

הילדים שלנו מתבגרים בקצב מהיר ומדי יום הם לומדים דברים חדשים. לימודי אנגלית נחשבים לפרמטר מהותי בהתפתחות השכלית של הילד שמסייע ועוד יסייע לו רבות בעתיד. בימינו, רוב הקשרים התעסוקתיים הינם באנגלית, כמו כן, גם הקשרים הבין אישיים ולכן מומלץ שהילד לא יישאר מאחור, גם אם יש לו קושי ברכישת השפה. אצלנו בבית הספר לאנגלית של רן קרני אנו מלמדים ילדים אנגלית בשיטות שמצליחות להטמיע בהם את השפה בדרך חווייתית ומהנה, אולם יש עוד שיטות שעוזרות ברכישת השפה שאתם ההורים תוכלו לסייע לילדכם. על כך המאמר זה.

יציאה למחנה קיץ

לימוד אנגלית במחנה קיץ בארה"ב או במדינה אחרת, תהיה דרך קסומה לרכוש שפה חדשה. הרבה ילדים מכל העולם שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם בחופשת הקיץ יוכלו לעשות זאת באמצעות מסגרת סאמר סקול. בדרך זו תוכלו להעניק לילדכם חוויה מיוחדת שאין כמוה במפגש עם תרבויות וילדים אחרים ועל הדרך גם ללמוד השפה. סאמר סקול, הוא מחנה קיץ שמתקיים לרוב באנגליה או בארה"ב, והוא מתאים בעיקר לילדים בגילאים 11 עד 17. במחנה הקיץ הילדים ילמדו אנגלית במשך כמה שעות וידברו באנגלית במהלך כל השהות במחנה. הם יצאו יחד לטיול, יסיירו באתרי תרבות ויבלו במסעדות, סרטים, פארקים וכולי. מחנה קיץ היא אפשרות נהדרת לכל מי שרוצה להעניק לילד שלו חוויה של לימוד אנגלית לילדים שמשולבת עם הרבה הנאה.

משחקי קופסה

דרך אחרת לגמרי שניתן ליישם בבית עם המשפחה היא לימוד אנגלית באמצעות משחקי קופסא. בימינו יש משחקי קופסא רבים שניתן לשחק אותם באנגלית כגון – שבץ נא, משחקי זיכרון, רביעיות, מונופול באנגלית ועוד. כדאי לזכור שמשחקים אלה ישננו את השפה וירחיבו את אוצר המילים, אולם גם יצרו גיבוש משפחתי כשתשחקו כל המשפחה יחד.

אפליקציות ללימוד אנגלית

הטכנולוגיה השתלטה על העולם וכך גם על הילדים שלנו ושאבה אותם לתחומי עניין רבים שקשורים למדיה, עם זאת היא מועילה רבות בכל מה שקשור ללמידה ובאמצעותה ניתן ללמוד גם אנגלית. יש לבדוק עם הילד אילו אפליקציות מעניינות אותו, ולבחור יחד אתו אפליקציה בשפה אנגלית שנגעת לתחומי העניין שלו, ועם זאת גם תהייה יעילה בכל הנוגע לשינון אנגלית.

לימוד אנגלית בעזרת שירים

עוד דרך טובה ללמוד אנגלית תהייה על ידי שירים. בכל גיל ילדכם ייהנה להקשיב לשירים ומומלץ לנגן לו שירים כבר מגיל קטן, לרבות שירים באנגלית, כך הוא ייחשף לשפה ולא יירתע ממנה בגיל מאוחר יותר. רצוי לנגן שירים של זמרים קלאסיים ששרים באנגלית תקנית כגון, חיפושיות, בוב דילן, ליינול ריצ'י וכולי. בעזרת השירים ילדכם ייחשף גם לתרבויות אחרות, יפתח לשפה ואפילו יחקור אותה בגיל מאוחר יותר, כשיחפש תרגום של שירים מסוימים כדי לשיר או לנגן אותם על הגיטרה.
קראו עוד על לימודי אנגלית לילדים קטנים

נסכם שבין אם אתם תבחרו עבור ילדכם את האופציה של סאמר סקול שתעניק לו הכרות מיוחדת עם אנשים מכל העולם וחוויה חד פעמי, לבין אם אתם תבחרו את האופציה של אפליקציה באנגלית או משחק משפחתי מגבש – הכי חשוב זה להתמיד בבחירה, שכן זו הדרך שתפתח לו דלתות רבות בעתיד.

המאמר נכתב ע"י ביה"ס ללימודי אנגלית לילדים של רן קרני. לפרטים נוספים חייגו: 054-668-0609

מערכת אתר - בלוג משחקים
מערכת אתר - בלוג משחקים
אהבתם את המאמר? שתפו!
פייסבוק
ווטסאפ
טלגרם